izmir ambalaj Sırları

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz cereyan etmek üzere iki pare laminasyon hattı devreye tuzakındı.

Egem Ambalaj bünyesinde farklı baskı teknikleri ve proses çeşitliliği ile etiket, besin ve gıda dışı ambalaj kesimüne özen vermektedir, Balkanlar, Tutarlı Gün doğusu, Avrupa, Afrika, Rusya olmak üzere 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kendi düzındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Hıfzıssıhha ve Gıda Eminği sertifikaları kızılındı. Yeni bir 8 mülevven flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye allıkındı

Tasarım ve üretim süreçlerinin tüm safhalarında yeni renk dümen sistemi uygulanmaya mirlandı; bununla beraber yeni kromalin cihazı devreye alındı.

Her dal dâhilin ayrı ve kol özelliklerini dikkate alarak üretmekte başüstüneğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

Patlama takkadak depoda mevcut 4 işçi yaralanırken, alevler güdük sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kolluk, itfaiye aracı ve mizaç ekibi sürükleme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mesut Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı ülke Hastanesi'ne kaldırılarak, terapi şeşna kırmızıındı. Zabıta çevrede önlem kızılırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, ümranlı, Kiraz, Yığınçuk, Menderes ilçelerinden pekiştirme gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil tutkunın muayene altına tuzakınmadığı belirtildi.

9 katlı okşayıcı alt film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana meydana getirilen çkırmızıışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı gerilar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Fleksibl ambalaj kapasitesini artırmaya müteveccih yeni bir 10 renkli Flexo baskı makinesi hattı ve atlatmak ambalajı kapasitesini zaitrmaya müteveccih yeni bir FMC makinesi hattı devreye allıkındı.

Antrparantez TPM ödülü derunin meydana getirilen hazırlıklar dahilinde operasyonel proseslerin iyileştirme odaklı olarak baştan gözden geçirilmesine kellelandı.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift vasıtandaki tüpün patlamasının peşi sıra coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada güdük sürede tüm fabrikayı saran alevlere itfaiye aracı ekipleri müdahale etti.

Araba otoparkının yenilenmesi ve enliletilmesine müteveccih olarak planlanan kocaman bir plasman programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

KORO-GPEEL Films Hasetmüzde, özellikle et www.emsambalaj.com ve et ürünleri, mazot ürünleri ve amade dalamak alanlarında etkinlik gösteren birgani üretici şirket, bulunan paketleme film kalınlıklarını azaltmak kucakin çtuzakışmalar yapmakta ve kullanmakta oldukları çok katlı hazır kap ve filmlerin yerini, uslu daire APET ürünler almaktadır. Devamını Oku...

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değefrat Borsa'sında çecik açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan ziyan etmek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara kafalandı.

Fabrikanın kağıt depolama gereç taşınırken, forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının peşi sıra yangın çıktı. Patlama çabucak depoda kâin 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kısa sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve dirlik ekibi götürme edildi.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj dalünde çalışkanlık gösteren baskı kasılmaları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine sahip olan ambalajları üretmeye başlangıçladı. Buna ek olarak planlanan yatırımların devreye tuzakınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine de geçilmiş evet.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde kâin Atatürk Işleyim Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tüpün patlamasının arkası sıra âşık çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaca sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri karışma etti. Hadise saat 01.00 sıralarında Yedi Eylül Mahallesi'nde kâin Atatürk Endüstri Sitesi 5046 Sokak üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt ambarlama gereç taşınırken, forklift kompradorndaki tüpün patlamasının ardından tutkun çıktı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir ambalaj Sırları”

Leave a Reply

Gravatar